poniedziałek, 27 lipca 2009

Babcie Wyścigowe
Możemy spotkać wiele zwariowanych zabawek w naszych czasach, ale te staruszki są po prostu genialne. Babcia Wyścigowa jest urzekającą starszą kobietą, która stworzona jest do tego, by pędzić jak wiatr. 
Babcie Wyścigowe sprzedawane są w parach. Każda wyposażona jest w elegancki wózek, pantofle, kosz na zakupy i ciekawy gustowny sweterek. Po prostu nakręć ją na maxa, przygotuj do chodzenia i ustaw jej ręce w "tryb biegania". Potem obserwuj, jak Twoja trzęsąca się jak galareta babcia z trudem się przemieszcza. Robi to tak szybko, jak jej drobne nóżki na to pozwalają. 
Babcia Wyścigowa, może też być bardzo przydatna w biurze, ponieważ jej mały podręczny kosz jest stworzony do noszenia różnych spinaczy,pinezek, szpilek a także cukierków. Możesz wysłać staruszkę z cukierkiem dla koleżanki lub kolegi przy sąsiednim biurku, ale pamiętaj o tym, że zanim babcia dojdzie do celu, to minie trochę czasu… Jednak nie będzie to czas stracony, ponieważ czeka Cię sporo rozrywki śledząc jej wędrówkę. 
Pamiętaj o tym, że w zestawie są dwie Babcie Wyścigowe, więc możesz śmiało zorganizować prywatne "Grand Prix". Nadaj babciom imiona, zbierz zakłady, nakręć i obserwuj, która pierwsza doczłapie się do mety. 
Babcie Wyścigowe są doskonałym prezentem dla osób w każdym wieku, ponieważ potrafią rozbawić wszystkich. Nawet starsi krewni (i niekoniecznie tak podstarzali jak nasze Babcie Wyścigowe) pokochają je. Wasze babcie i dziadkowie dosłownie spadną z krzeseł kiedy zobaczą je w akcji.
http://www.bigboystoys.pl/item97__Babcie_Wyscigowe.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz